+ Softplay Ürünler
    » Carrousel
    » Kiddy Ride
    » Salıncak
    » Tırmanma
    » Şişme Ürünler
    » Kaydırak Ürünleri
    » Su Yatakları
    » Tekerlek Ürünleri
    » Trambolin Modelleri
    » Oyun Evleri
    » Eğlenceli Toplar
    » Çocuk Aktivite Alanı
  + Softplay Dekorasyon
    » Zemin
    » Bloklar
    » Sandalyeler
    » Masalar
    » Ayakkabılıklar
  + Labirent ve Top Havuzları
  + Eğitici Oyuncaklar
   
 
Firma Profili

Oyun ve eğlence sektörünün Türkiye'deki öncülerinden Alfa Elektronik San.Tic.Ltd.Şti., 1993 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu ilk yıllarda, video game oyun makineleri üretmekte olan şirketimiz, zaman içinde talep değişikliğine ve gelişen teknolojiye ayak uydurmuş, farklı tarzda oyun makineleri ithali ve bu ürünlere verdiği satış sonrasi kaliteli teknik servis hizmeti ile her zaman rakiplerinin bir adım ötesinde olmayı başarmıştır.

Alfa Elektronik sahip oldugu geniş ürün yelpazesi ile Türkiye'nin her noktasina verdiği satış ve teknik servis hizmeti ile yatırımcıların ve işletmecilerin güven duyduğu lider bir firma haline gelmiştir.

Firmamız sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına İzmir-Sarnıç'ta 3.600m2 kapalı alan üzerine kurulu Türkiye'nin en büyük showroom, teknik servis ve depolama alanını bir arada bulunduran yeni işyerini hizmete açmıştır.

Son teknolojik ürünlerden simulasyonlu oyunlar, 3D-4D sinemalar, ekranlı /ekransız çocuk kiddy ride makineleri, air hockeyler, masa topları(langırt), basketbol, mini bowling, video game atariler, araba yarışları, motor yarışları, diğer çeşitli yarış oyunları, silahlı oyun makineleri, hediye makineleri, şişme oyun alanları, top havuzları gibi farklı konsepten bir çok ürünü firmamızda bulabilir ve sorunsuz, çözüme odaklı teknik servis hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Alfa Elektronik , oyun ve eğlence sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübelerinin ışığında ,değişen müşteri taleplerine en iyi şekilde cevap vermek adına KidsVille projesini oluşturmuştur.

Kidsville bir Alfa Elektronik markasıdır.

 

   KidsVille ® Softplay Oyun Alanları  
Çamlık Caddesi No:13 Sarnıç Gaziemir / İzmir  
 
0232 261 38 86