+ Softplay Ürünler
    » Carrousel
    » Kiddy Ride
    » Salıncak
    » Tırmanma
    » Şişme Ürünler
    » Kaydırak Ürünleri
    » Su Yatakları
    » Tekerlek Ürünleri
    » Trambolin Modelleri
    » Oyun Evleri
    » Eğlenceli Toplar
    » Çocuk Aktivite Alanı
  + Softplay Dekorasyon
    » Zemin
    » Bloklar
    » Sandalyeler
    » Masalar
    » Ayakkabılıklar
  + Labirent ve Top Havuzları
  + Eğitici Oyuncaklar
   
 
KidsVille Mekanlara Değer Katan Bir Proje
Alfa Elektronik İthalat Müdürü Halil Uluğnuyan ile yapılan KidsVille ve ürünlerimiz ile röportajı.

Alfa Elektronik İthalat Müdürü Halil Uluğnuyan, eğlence sektörüne 20 yılı aşkın tecrübesi ile hizmet veren sektörün en güvenilir firması olduklarını vurgulayarak, yeni markaları KidsVille hakkında bilgiler verdi.

Eğlence sektöründesiniz. Firmanızın sektördeki konumundan biraz bahseder misiniz?

Firmamız Alfa Elektronik, oyun eğlence sektöründe her zaman öncü ve lider olmuş bir firma. Şu anda dünyanın her yerinde, oyun eğlence sektörüne hizmet veren firmalar ile bağlantısı bulunmakta ve ürün tedariğini zamanında gerçekleştirebilmektedir. Sektörde 20 yıllık bir deneyime sahip olan firmamız, Türkiye’nin her yerine açık ara en çok oyun makinesi tedarik etmiş firma konumunda. Ayrıca firmamız satış sonrası vermiş olduğu teknik servis ve yedek parça tedariği ile sektörün en güvenilir firması. Türkiye’nin hatta Avrupa’nın en büyük Oyun Eğlence makineleri Showroom’umuz İzmir’de değerli müşterilerimizin hizmetinde.

Eğlence sektörüne yön veren bir firmasınız. Bu sene sektöre ne gibi yenilikler sunacaksınız?

Evet, uzun zamandır üzerinde çalıştığımız KidsVille markamızı yarattık ve sektöre yeni bir soluk getirme hedefindeyiz. Daha çok 3-12 yaş arası küçük çocuklara hitap edecek olan bu yeni markamız, Soft Play oyun alanları üzerine proje çalışmaları sunmakta. Gerek yeni yatırımcıları gerekse de halen bir oyun salonu işletmeye devam eden yatırımcıları KidsVille markamız ve projelerimiz konusunda bilgilendiriyoruz.

Yatırımcıların KidsVille’yi tercih etmelerindeki temel neden nedir?

KidsVille mekanlara öncelikle değer katan bir proje. Aileler sosyal hayatlarında mekan tercihlerinde bulunurken, her bireyin aynı anda mutlu olabileceği yerleri tercih etmekteler. Özellikle çocuklar bu tercihlerde önemli rol oynuyor. Kidsville Soft Play Oyun Alanı’nın kurulu olduğu işletmeler, alışveriş merkezleri ve oteller ailelerin öncelikli tercihi olacaktır. Ayrıca işletmeciler, KidsVille oyun alanlarını kafe, doğum günü partileri ve organizasyonlarla destekleyebilirler böylece cazibe merkezi haline getirebilirler. Son olarak altını çizmek isterim, Kidsville bir Alfa Elektronik tescilli markasıdır. Kidsville ailesi altında yatırımlarını yönlendiren her müşterimiz, Alfa Elektronik hizmetinden ve güvencesinden faydalanacaktır.

Yeni markanız KidsVille’yi nerelerde hayata geçirdiniz?

Kidsville projemiz ilk günden itibaren sektöre hızlı bir giriş yaptı. İlk projemiz İzmir Forum Bornova Kidsmall’da hayata geçti. Şu anda da 2 yeni alışveriş merkezinde Kids- Ville işletmeleri çalışmaları devam ediyor ve açılış için sayılı günler kaldı. Ayrıca Türkiye’nin birçok yerinden proje talepleri geliyor, Kidsville her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor.

KidsVille Mekanlara Değer Katan Bir Proje Galerisi
 

   KidsVille ® Softplay Oyun Alanları  
Çamlık Caddesi No:13 Sarnıç Gaziemir / İzmir  
 
0232 261 38 86